Jak pracuji s italštinou já

Share Button

Vážená paní, děkuji za váš E-mail. Vaše italština vypadá vskutku kvalitně. Pracuji, jako vedoucí týmu překladatelů a diriguji překlady převážně pro soudní tlumočníky (nezávislé specialisty jazyka na volné noze, kteří mají soudní razítko).
Nadále provádím zprostředkování obchodu, služeb, dopravy do Itálie pro české firmy. Bohužel, nevedu zaměstnance, jako takové, ale spíše tým nezávislých odborníků s živnostenskými listy. většinou, jak jsem uvedl, soudních znalců (chemiků pro lokalizaci bezpečnostních listů) anebo také lékařů. Všeobecně zaměřených překladatelů mnoho nevedu a tým je spíše uzavřený. 

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.