Životopis překladatelky

Share Button

Uvádíme opět praktický příklad toho, jak může překladatelka oslovit překladatelskou firmu:

 

Překladatelka uvádí, že nabízí kvalitní překlady textů pro jakoukoliv překladatelskou agenturu v jazykových kombinacích: Český jazyk-Anglický jazyk; Anglický jazyk-Český jazyk; Francouzský jazyk-Český jazyk (když je kombinace uvedena jen takto jednosměrně, znamená to, že se jedná o jednosměrnou dovednost překladu, tzv. z jazyka (z cizího jazyka)); Španělský jazyk-Český jazyk.

Vzhledem k takřka 30-leté praxi v oboru má zkušenosti s překlady textů nejrůznější specializace: právo, smlouvy, bankovnictví, účetnictví, finance, medicína, lékařské zprávy, zdravotnická technika, farmacie, technika, manuály, lokalizace webu, turistický ruch, průvodce, filmové scénáře, atd. (Podrobněji viz přiložené CV).

—————————————————-

 

SLOVÍČKA Z LEKCE:

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.