Úspěch se neodpouští, vyjádření K—T KLUBU

Share Button

Toto sdělení je čistě fiktivní, přičemž zdůrazňuji, že upozorňuji zejména sám sebe před sebou. Nejedná se o reálné sdělení úřadujících tlumočníků ve věci pana August Gaňo. Níže tedy varuji sám sebe a přikládám standardní slovníček z lekce:

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovoluji si Vám zaslat varování pro členy KOKOT KLUBU i další kolegy překladatele před panem Augustem Ganěm který působí ve společnosti Academical Team s.r.o. Na internetu vytváří dojem překladatelské agentury („vytvářím sám na sebe dojem„), díky čemuž jsem s ním přišla do (zběžného – (hm, asi jsem se dotkl jejího ega „ženské ego„? – zavádím nový slovníkový pojem)) kontaktu i já a řada kolegů překladatelů. Mé upozornění se týká následujících bodů:

Pan viAugust Gaňo postupuje velmi neeticky, když interní emailovou komunikaci s překladateli zveřejňuje obratem na svých webech bez svolení odesilatele (to se stalo mně i dalším kolegům překladatelům, jak vyplývá z nedávných diskuzí na překladatelských fórech na facebooku). Jeho e-mailová komunikace je navíc nepříjemná, plná nepravdivých urážek. Opravdu jsem se s takovým jednáním od žádné překladatelské agentury dosud nesetkala. Používá konkrétně tyto weby (možná i další) prezentující překladatelské služby.

Pravděpodobně uvádí také klamavou reklamu – přemýšlím, zda upozornit Českou obchodní inspekci nebo jiný úřad. Inzeruje služby, které ve skutečnosti negarantuje; žádný z uváděných lékařů, prezentovaných jako spolupracovníci pana Vigata, není uveden v registru KOKOT KLUBU. Kolegyně Mgr. Magorka zaslala v tomto smyslu podnět na PPP, nyní čeká na odpověď.

Dále pan August Gaňo uvádí spolupráci se úřadujícími tlumočníky („asi nějací moji kámoši„), kteří by však ve své činnosti postupovali v rozporu se zákonem o znalcích a tlumočnících, pokud by svou činnost nevykonávali osobně, tak jak to inzeruje tento zdroj: italstina-vigato.cz/interni-komunikace-mezi-soudnimi-prekladateli/

Ne všichni překladatelé jsou ve FB skupinách, kde již varování před touto firmou nedávno proběhlo, proto si myslím, že by bylo dobré tuto informaci rozšířit i jinými cestami. Mnohokrát děkuji za Vaši pozornost a eventuální přeposlání tohoto upozornění mezi další kolegy.

Se srdečným pozdravem

SLOVÍČKA Z DNEŠNÍ LEKCE:

Trošku mi to připomíná situaci, kdy jsem jako dospívající adolescent chodil ke sluníčkovému psychoterapeutovi a vysvětloval mu, že „tu dívku zničím“, že ona kvůli mě hrozně trpí. A trpěla. Chránil jsem jí a další sám před sebou. Omlouvám se, všem dívkám a ženám, že kvůli mě trpěly a zřejmě ještě trpět budou. Jsem něco jako ztělesněním satana. blacklivesmatter, Ámen !

ROZDĚLOVNÍK TÉMAT: 

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.