Skype italština

Share Button

Italština, Skype, Léto 2012, Lektor.

Italština od Léta 2012 s lektorem po Skypu.

Tak rychle jak jen to bude možné. Vše odvislé od vaší vůli se naučit, nikoliv se jen učit. Stanovme si několik malých cílů a ty naplňme, abychom byli poté velmi spokojeni.

Skype kontakt na lektora: gustav.vigato

Pro lidi co chvátají, nebo je pro ně naučení se základům jazyka rychle samozřejmostí. Učiňte si z léta 2012 cíl a zvládněte italštinu v nejkraším možném termínu: vy sami a váš lektor.

Italština po Skypu - léto 2012. (dnes už historická záležitost (13/02/2016)). Stránky italština-vigato, byla stránka, která pravděpodobně jako první nabídla před téměř jak 10 lety, Skype italštinu. Originalita byla kladena vždy na první místo. Brzy očekáváme nového lektora, kterého vám s potěšením překvapíme. Váš supervizující lektor.

Italština po Skypu – léto 2012. (dnes už historická záležitost (13/02/2016)). Stránky italština-vigato, byla stránka, která pravděpodobně jako první nabídla před téměř jak 10 lety, Skype italštinu. Originalita byla kladena vždy na první místo. Brzy očekáváme nového lektora, kterého vám s potěšením překvapíme. Váš supervizující lektor.

Italský jazyk na dálku

Jak potvrzují výpovědi klientů – studujících, italština po Skypu je skvělá metoda. Nebojte se Skypu, nebojte se italštiny, poslechněte si lektora italštiny a zopakujte co po vás chce, poté nechte pracovat vaší hlavu a výsledky se velmi rychle dostaví.

Skype kontakt na lektora: dle aktuální nabídky

Italský jazyk úspěšně

Úspěšně, protože jste to vy, kdo jej zvládl. Já vám se zvládnutím pomůžu přesně tak jak bude potřeba. Nakonec jazyk budete ovládat i vy.

Víc, než italský jazyk

Co více? Vše co je potřebné: kontext, italské reálie, povídání o italštině a zvycích, nástrahách a nebezpečích. 😀

Lektor italského jazyka

Původní lektor: Gustav – „osmiletý lektor“ (2012) italštiny svou vlastní metodou, svým specifickým přístupem hraní si se slovy a variantami při současném udržení linie výuky, tedy zachování kvalitativních vlastností lekce.

Skype Lektor italského jazyka Gustav – žádáte-li reference na Skype lekce, stačí se ozvat. První lekce Skype italštiny vás však jistě nechá pochopit, že zde není pochyb o vašich jazykových kvalitách a schopnostech zvládnout poměrně snadno italštinu hrou a doporučeními lektora-učitele. Skajpujte, mailujte – brzy se vám ozvu zpět, výzvy platí stále!

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.