Skype italština

Share Button

Italština, Skype, Léto 2012, Lektor.

Italština od Léta 2012 s lektorem po Skypu.

Tak rychle jak jen to bude možné. Vše odvislé od vaší vůli se naučit, nikoliv se jen učit. Stanovme si několik malých cílů a ty naplňme, abychom byli poté velmi spokojeni.

Skype kontakt na lektora: gustav.vigato

Pro lidi co chvátají, nebo je pro ně naučení se základům jazyka rychle samozřejmostí. Učiňte si z léta 2012 cíl a zvládněte italštinu v nejkraším možném termínu: vy sami a váš lektor.

Italština po Skypu - léto 2012. (dnes už historická záležitost (13/02/2016)). Stránky italština-vigato, byla stránka, která pravděpodobně jako první nabídla před téměř jak 10 lety, Skype italštinu. Originalita byla kladena vždy na první místo. Brzy očekáváme nového lektora, kterého vám s potěšením překvapíme. Váš supervizující lektor.

Italština po Skypu – léto 2012. (dnes už historická záležitost (13/02/2016)). Stránky italština-vigato, byla stránka, která pravděpodobně jako první nabídla před téměř jak 10 lety, Skype italštinu. Originalita byla kladena vždy na první místo. Brzy očekáváme nového lektora, kterého vám s potěšením překvapíme. Váš supervizující lektor.

Italský jazyk na dálku

Jak potvrzují výpovědi klientů – studujících, italština po Skypu je skvělá metoda. Nebojte se Skypu, nebojte se italštiny, poslechněte si lektora italštiny a zopakujte co po vás chce, poté nechte pracovat vaší hlavu a výsledky se velmi rychle dostaví.

Skype kontakt na lektora: dle aktuální nabídky

Italský jazyk úspěšně

Úspěšně, protože jste to vy, kdo jej zvládl. Já vám se zvládnutím pomůžu přesně tak jak bude potřeba. Nakonec jazyk budete ovládat i vy.

Víc, než italský jazyk

Co více? Vše co je potřebné: kontext, italské reálie, povídání o italštině a zvycích, nástrahách a nebezpečích. 😀

Lektor italského jazyka

Původní lektor: Gustav – „osmiletý lektor“ (2012) italštiny svou vlastní metodou, svým specifickým přístupem hraní si se slovy a variantami při současném udržení linie výuky, tedy zachování kvalitativních vlastností lekce.

Skype Lektor italského jazyka Gustav – žádáte-li reference na Skype lekce, stačí se ozvat. První lekce Skype italštiny vás však jistě nechá pochopit, že zde není pochyb o vašich jazykových kvalitách a schopnostech zvládnout poměrně snadno italštinu hrou a doporučeními lektora-učitele. Skajpujte, mailujte – brzy se vám ozvu zpět, výzvy platí stále!

------------------------------------------------

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.