Překlady = precizní práce o samotě

Share Button

Jste samotářští, anebo byste to chtěli zkusit? Možná by pro vás práce překladatele cizích jazyků byla to pravé. Pokud se domníváte, že byste chtěli tuto profesi minimálně ochutnat, nebo máte rovnou pocit, že by on-line kurz překladatelství byl to pravé pro vás, určitě mi napište ZDE. 

Na kurzu o překládání se dozvíte spoustu zajímavých informací o překládání, o tom, jak se to dělá a kolik to stojí námahy a jakou posléze můžete obdržet satisfakci.

Kurz překladatelství má tři různé úrovně:

Více informací o kurzu a jeho obsahu také ZDE.

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.