Poptávka po Skype italštině s recenzemi…

Share Button

Dobry den,
v navaznosti na nas dnesni telefonat bych se u Vas rada informovala o moznosti vyuky italstiny, nejlepe po skypu (bydlim temer na nemeckych hranicich, nad Karlovymi Vary). Cetla jsem bezvadne recenze na pana Gustava.
O italstinu mam zajem z toho duvodu, ze v Italii travime behem roku hodne casu (temer ctvrt roku) a ma chaba znalost italstiny (tj. objednani si zbozi, dorozumeni v trivialnich situacich) mne jiz limituje. Potrebuji si popovidat s prateli apod.
Hovorim (snad:) plynne anglicky (statni zkousky i cambrigde zkousky), velmi dobre se dorozumim i nemecky. Ucim se pomerne rychle a i z toho duvodu bych – pokud je to mozne- volila jako optimalni variantu uciva napr. 2x tydne cca do poloviny srpna, pote odjizdime opet na mesic do Italie, s pokracovanim potom.
Ucit jsem se zacala jako samouk, podle ucebnice pro samouky od Ledy, nicmene sotva dojdu k 10.lekci, je potreba vysadit kvuli praci a nejsem jaksi „donucena“ studovat. Po mesicni pauze mohu suverenne zacit od zacatku knihy… Potrebovala bych byt pod termanentnim „italskym tlakem“ 🙂 nejlepe rodilym mluvcim (nebo jak doporucite, vim ze v aj mi vyhovoval spis nastup s ceskym vyucujicim, ti jsou mene benevolentni🙂)
Velice prosim o vypsani variant, jsou-li, popr. rovnou o kalkulaci.

SLOVÍČKA Z URGENTNÍ LEKCE:

Skype výuka italštiny: lekce italského jazyka. Individuální italštiny po Skypu s originálním lektory se vzděláním v morfologii jazyka a dalších disciplínách. Přímý kontakt na lektora. Lektoři: Skype, Praha, Itálie, Toskánsko - kolébka moderní italštiny. Těšíme se na vaše Skype zavolání.
Skype výuka italštiny: lekce italského jazyka. Individuální italštiny po Skypu s originálním lektory se vzděláním v morfologii jazyka a dalších disciplínách. Přímý kontakt na lektora. Lektoři: Skype, Praha, Itálie, Toskánsko – kolébka moderní italštiny. Těšíme se na vaše Skype zavolání.

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.