Poptávka po práci v Itálii

Share Button

Obdržel jsem opět zajímavý E-mail:

Dobrý den,
pocházím z Prahy, v současné době hledám práci na stálý pracovní poměr, nebo brigádu v oboru učení italštiny. 
Italštině se věnuji již 7 let, chodila jsem do jazykové školy, poté jsem byla na kurzu v Itálii ve Viareggiu v roce 2009.
9.června 2011 jsem vykonala státní zkoušku z italštiny Cils B 2 na Italském kulturním institutu v Praze. 
Teď jsem se vrátila z au-pair pobytu z Milana.
Vystudovala jsem vysokou školu báňskou, obor Geovědní a montánní turismus, obor, zaměřený na cestovní ruch i geologii.
Krátce jsem pracovala v cestovní kanceláři, poté v administrativě, poté jsem dělala brigády v obchodech, call centru a pracovala v divadle.Také jsem učila italštinu soukromě, učila jsem 11 žáků -připravila jsem žákyni na reparát, na zkoušku z ekonomiky, na zkoušku z kadeřnictví, překlady operních árií atd…
Ráda bych získala nové pracovní zkušenosti, zdokonalila se v oboru, poznala nové prostředí, nové kolegy, ..
Jsem komunikativní, ráda pracuji s lidmi, na počítači, jsem flexibilní, dochvilná, spolehlivá, ráda se učím novým věcem..
Chtěla bych se informovat, zda je u Vás nabídka práce na lektora italštiny, zda by byla šance u Vás učit v kurzech italštiny?
V příloze zasílám životopis. Děkuji Vám moc za ochotu.

Informace na tomto webu jsou na pomezí fikce, románu anebo se jedná o články přeložené z italského jazyka – však jsme také na webu o italštině a činíme italštinu autentickou a přístupnou všem ! Případná shoda jmen ve vyprávění o italštině, je čistě náhodná. Pokud jste se v některém z příspěvků našli a dotklo se vás to, jste s největší pravděpodobností „un´idiota“ – tvar shodný pro mužský i ženský rod / idiot.

Comments

No comments yet.

Leave a comment