Obchodní název a změna jednatele společnosti

Share Button

Cambio dell´amministratore / camera di commerico – ad esempio, societá unipersonale – jediný jednatel.

Případně další odborné názvy nebo překlad souvislého textu z/do italštiny, lze objednat u profesionálního překladatele nebo firmy. Profesionální překladatel, si poradí jak s překladem slovníčku pojmů či souvislým ekonomickým textem nebo smlouvou.

Italská buňka

Italská buňka je v Itálii spolupracující jednotka, která se stará o realizaci služeb, jako je Změna jednatele v obchodní společnosti, zpracování dat obchodních firem – pro další obchodování a další individuální úkony pro české či ale také italské zákazníky. Pokud se na italskou buňku obrátí zákazník italský, potřebuje zpravidla zařídit něco na českém území, českém trhu, s českými úřady (a nemusí to být nutně ani překlad).

Otázka na české klienty, toužící po změně jednatele v jejich italské již fungující společnosti: „Fatti dire se devono solo cambiare l’amministratore o se vogliono anche cambiare le quote societarie“ – Zjisti, zda-li klient žádá změnu jednatele či také změnu obchodních podílů (jejich poměrů, apod.). Ano, my to uděláme. Zeptáme se klienta, jak to vlastně chce a učiníme mu nabídku na takovou změnu. Dalšími úkony pro italskou buňku, může být např. vyhledání informací z katastru, vyhledání kupní smlouvy u notáře – která se ztratila (klient jí ztratil: „vlastní dům bez smlouvy“). Nedávno se na nás totiž obracel člověk, který vlastnil (resp. už o tom i trošku pochyboval), dům na Sicílii a žádal ověřit, zda-li je skutečně „jeho“ dům v italském sicilském katastru na jeho osobu vedený. Naštěstí, měl štěstí – byl. 

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.