Nejexpresnější překlady obchodních smluv

Share Button

Překlady OBCHODNÍCH SMLUV ZA 180 MINUT / expresní překlad v rámci Praha 1 – Praha 3: překlady obchodních smluv (překlad smlouvy expresně dle rozsahu: krátké smlouvy do 180 minut), překlady plných mocí (téže expresní překlady se soudně znaleckým razítkem realizujeme na území Hradce Králové. Překlady smluv do holandštiny se soudním razítkem realizujeme na území Ostravy, Brna, Plzně a Prahy. Termíny pro dodání úředního překladu se znaleckým razítkem: 1 pracovní den (Překlady OBCHODNÍCH SMLUV Praha). Expresní a superexpresní termín pro dodání úředně ověřeného překladu: Ihned. Překlady smluv s apostille realizujeme na území Českých Budějovic. Termíny pro dodání soudního překladu: 1 pracovní den. Expresní termín pro dodání soudně ověřeného překladu: Ihned.

PŘEKLADY SMLUV DO NĚMECKÉHO JAZYKA  v LISTINNÉ PODOBĚ anebo EXPRESNĚ SOUDNĚ

Překlady smluv do němčiny s ověřovacím razítkem realizujeme na území Hradce Králové. Termíny pro dodání úředního překladu se znaleckým razítkem: 2 pracovní dny. Expresní termín pro dodání soudně ověřeného překladu: Expresně (Překlady OBCHODNÍCH SMLUV Praha). Překlady smluv do němčiny s apostilou realizujeme na území: Praha 1, Praha 2,Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9. Termíny pro dodání soudně ověřeného překladu: expresně ihned / neexpresně 2 pracovní dny.

Překlady smluv do slovenského jazyka: rychlý termín překladu

Expresní a superexpresní termín pro dodání úředně znaleckého překladu: EXPRESNĚ. Překlady smluv do slovenštiny (Praha 1, Praha 2,Praha 3, Praha 4) s apostilou realizujeme na území Pardubic. Termíny pro dodání úředního překladu se znaleckým razítkem: 1 pracovní den (Překlady OBCHODNÍCH SMLUV Praha). Rychlý termín pro dodání úředně ověřeného překladu: EXPRESNĚ.

PŘEKLADY SMLUV DO ITALŠTINY DLE STATISTIKY

Překlady obchodních a dalších např. občanských smluv v Praze do italštiny. Statistika: překlad 2 obchodních smluv- celkový rozsah 32 NS, předání za 3 praocvní dny. Překlad krátké nájemní smlouvy (1,5 NS včetně hlaviček) – předání za 4 hodiny s ověřením Praha 1.

------------------------------------------------

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.