Jak obchodovat italské učebnice za právní protislužby

Share Button

Míval jsem základní učebnice české (Právní italština, Obchodní italština) + vypsanou slovní zásobu z italských učebnic a Enciclopedia Legale. Tuto i jiné jsem daroval nebo prodal dr. Antonínovi z Národního muzea – již nežije a dr. XXX, socio v AAA.


Co tady mám, budou nějaké menší výpisky, ale možná by pro vás účel mohlo stačit. Má to cca 14 let. Italštinu už nedělám. Překlady smluv jsem zvládal po pár překladech levou zadní a na spoustu věcí bych si i dnes rozvpomněl. Každopádně váš dotaz, je dobrý dotaz, jdoucí ke zdroji. Tenkrát jsem to studoval opravdu velmi pečlivě a detailně. U., A. i další u mě studovali. 


Mohu se na to, co mám kouknout. Nějak bysme to zpeněžili? Nebo nějaká protislužba? Mohu to i uvést na stránky, po menších částech kvůli vám a + protislužba, nebo uvést jen část, zbytek pro vás + právní protislužba.  

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.