Italština pro vytížené profesionály

Share Button

Kurzy italštiny pro exponované klienty z různých oborů lidské činnosti, kde:

Pohybuji se na pomezí lektora s dnes již s klasickým ekonomických vzděláním a filologické hranice praktika na aplikovaný jazyk. Poskytuji lekce cílené do živé italštiny, ale není mi cizí ani studijní text z klasického románu italského ottocenta. Pro své klienty vytvářím tu nejlepší atmosféru, aby se za:

Takového jazyka, který je právě průsečíkem praktické znalosti a dobrého přehledu i z italské teorie o jazyku, nebo znalosti kulturních zvyklostí. Pro vytížené klienty najdu vždy čas pro individuální hodiny, které se snažím maximálně uzpůsobit jejich časovým potřebám s  frekvencí lekcí pro úspěšné zvládnutí italštiny i ve zkráceném termínu.

Obecně mohu říci, že hodiny jsou vedeny v atmosféře výpravného příběhu, který čerpá např. z klientových životních,  pracovních zkušeností, zážitků z Itálie a z tzv. „italské zkušenosti“. Takto z daných témat citlivě bereme inspiraci pro konverzační okruhy, které přirozeně navazují na to, o čem se klient chce v italštině bavit a co je mu přirozené = žádné umělé mustry učebnicových témat. V tom tkví kouzlo Skype italštiny se mnou: Přirozenost, lehkost, takt!

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.