Italština: mladý energický lektor +34

Share Button

Stále si kladu otázku, jaký je vlastně věkový ideál takového lektora italštiny, jaký by měl být jeho sociální status tak, aby mohl předvést ty nejukázkovější výkony, aby se mohl ukázat jako samec v nejlepších letech.

Italštiny lektor bez závazků

Já tvrdím, že to musí být mladý muž především bez závazků. Takový lektor může italštinu předávat od rána do večera, včetně víkendů. Bude k dispozici i pro náročné VIP klienty a může jim poskytnou maximum, co do odbornosti. Návaznost a předávání odbornosti jsem už zmiňoval, když jsem mluvil o ideální kombinaci: lektor-překladatel, kdy studentům (jak v jazykových kurzech, tak studentům v privátních lekcích – ty mohou klidně dominovat), může něco přinést ze svého řemesla překladatele italštiny.

Slovíčka o lektorech bez závazků:

Lektor italštiny – překladatel

Jedná-li se o překladatele, který např. celé dopoledne překládá, případně si překlad zpestří 1 lekcí italštiny, posléze si dojde na italský oběd, a pak se vrátí k překladu – jedná se o lektora, který může v odpoledních či v podvečerních hodinách přijmout privátní klientku a obšťastnit jí:

Slovíčka lektor/překladatel:

Mladý lektor italštiny

Bude-li k tomu všemu takový lektor mladým (28 – 34 let) nebo středně mladým mužem (+34) bez závazků, může si navíc s klientkou vytvořit pevný učební vztah, ze kterého neutíká za rodinou ale dokáže lekci italského jazyka protáhnout z 90 minut, řekněme, na nějakých 390.

Slovíčka a italské fráze od lektora italštiny:

 

 

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.