Italská překladatelka ukrajinštiny žádá práci…

Share Button

OBCHODNÍ ITALŠTINA:

Vážení obchodní přátelé (italská překladatelka žádá z Milana práci po pražském subjektu)

Ráda bych Vám nabídla své služby jako překladatelka v následujících jazycích. Ukrajinština (rodilá mluvčí), ruština a angličtina.

Překládám v následujících jazykových kombinacích:

Nepřekládám do češtiny – Non traducco verso il ceco (verso la lingua ceca) – protože čeština není její rodný jazyk. Pracuji s CAT nástroji (Studio Trados a Tranzit) a v Itálii velice populární nástroj Traduceria. V případě zájmu o spolupráci jsem Vám k dispozici a ráda poskytnu další informace. // Italové u nás žádají práci často, stejně tak často, jako žádají „práci“ české blondýny v Itálii. Dnes se situace obrací a některé technologické firmy naopak vyhrávají výběrová řízení na miliardové zakázky v České republice – viz např. stará známí story, Jali se jali italští inženýři z Neapole stavět české dálnice. Je pravdou, že na budování železnic v Monarchii pracovali Italové, a ne méně v Čechách. Nerudův román – nevypráví nic jiného, než story Trhani, právě o těchto potulných dělnících. // České blondýny, pracovali často v Itálii v 90. letech. Hlavně na nočních směnách – často se jejich krásná těla třpytila v záři reflektorů anebo „drinky připravovali“ v nočních podnicích… No a po roce 2000, ty co se nevdaly anebo ty co se rozvedly – žádaly v Praze práci, jako překladatelky. Tak milé děti, zazvonil zvonec a pohádky je konec.

———

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.