Profesní italština – kurz

Share Button

Co je profesní italština?

Gustav Vigato Italština + profese
Tel: +420 608 666 582 E: vigatogustav@seznam.cz

Profesní italština

Je, nebo může být souhrnný název pro oblast výuky mající za cíl přiblížit italštinu z hlediska obecného (ale stále profesního), nebo již konkrétního profesního zaměření.

Takový přístup s sebou nese specifický náhled na slovní zásobu italštiny obecnou, a konkrétní zaměření na slovní zásobu odbornou – věnovanou té či dané profesi.

Komu je kurz profesní italštiny určen

Kurz profesní italštiny je určen lidem (zaměstnancům, podnikatelům, živnostníkům), kteří potřebují italštinu používat ke své profesi. Lidem, kteří komunikují s Itálií v italském jazyce, nebo s ní komunikovat potřebují začít.

Jakou má kurz odbornou náplň

Náplní kurzu je zvládnutí italštiny na komunikativní úrovni se současným ovládnutím profesní a odborné slovní zásoby, tedy zásoby, které je zapotřebí v daném oboru, ve kterém se student potřebuje umět vyjadřovat.

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.