Ceny italských překladů

Share Button

Ceny překladů italského jazyka

Překlad z italštiny do češtiny od 250 Kč/NS
Překlad z češtiny do italštiny od 290 Kč/NS
Překlad z cizího jazyka do italštiny od 350 Kč/NS
Cena jazykové korektury italským rodilým mluvčím od 60 Kč/NS

Ceny překladů za mimořádných okolností

Příplatek za expresní práci – expresní práce znamená překlad přes víkend, nebo noční práce. Expresní příplatek až na mimořádné okolnosti neúčtujeme. Čtěte také srovnání agenturních a mimo-agenturních cen italských překladů.

Výhodné ceny italských překladů

Neúčtujeme zprostředkovací poplatek (ve vztahu: klient – agentura – překladatel), jako překladatelské agentury a tak se s konečnou cenou dostaneme vždy na nižší cenu překladu italštiny, než by tomu tak bylo u překladatelské agentury.

Dohoda o italských překladech

Samozřejmostí je dohoda se stálými zákazníky, či dohoda u zakázek delšího rozsahu, kde dochází k úsporám jak z důvodu opakování textu, tak použitím překladatelského softwaru. Uvedené ceny překladů jsou orientační a cenu stanovíme přesně dle konkrétního textu – KAŽDÝ TEXT JE TOTIŽ ORIGINÁL, I TEN VÁŠ!

Pro bližší informace o cenách italských překladů, nás kontaktujte ZDE.

 

 

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.