Učitelka-překladatelka:

Share Button

Zasílá životopis:

Dobrý den,

dovoluji si Vás oslovit s dotazem, zda byste měli zájem o spolupráci, v rámci které nabízím své kompetence v oblasti překladů odborných textů do italského jazyka a korektury italských textů.

Jsem absolventkou italské Univerzity Aldo Moro v Bari, obor jazyky a moderní kultura. Jsem bilingvní, poslední dva roky jsem působila jako učitelka českoitalské sekce AA-AA v Praze, nyní opět trvale pobývám v Itálii.

Mojí odborností je glotodidaktika, lingvistika a pedagogika, taktéž jsem schopna překládat odborné texty zaměřené na ekonomii, účetnictví a právo.

Budu se těšit, že Vás moje nabídka osloví.

Se srdečným pozdravem,

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.