Technická korespondence mezi překladateli a sexuální výměna

Share Button

Dobrý den, nemám teď skype. Jsme v Praze na Vinohradech.
Nechtěla byste se příští týden sejít pracovně na Václaváku?
Budu mít v říjnu 4 dny tlumočení a moc se mi tam nechce, je to tu kousek za Prahou a je to ke stroji, vy byste mohla? Samozřejmě za dohodnutých podmínek.
Nadále bych s vámi chtěl hovořit ohledně překladů a dát vám nějaké ty technické rady. Budu potřebovat pomoci s nějakými překlady, asi toho bude více.

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.