Skype mysl, paměť, učení – italština

Share Button

Skype mysl, paměť, učení – italština.

Skype mysl – italština.

On-line procvičování italštiny s učitelem.
On-line procvičování italštiny s učitelem.

Lidská mysl – umění 

Pracuje kdykoliv a jakkoliv. Vše co slyšíme, co prožíváme a co nás obklopuje tato vnímá. Učení italštiny je zážitkem pro lidskou mysl, italština Skype je způsob jak mysli vtisknou paměť jazyka.

Opakování a ovlivňování lidské mysli dá za vznik znalosti italštiny, čím více, tím lépe; čím intenzivněji, tím rychleji.

Lidská paměť – stroj

Funguje jako sroj, jako páska záznamu – dříve, nebo jako digitální zánam (mp3) – dnes. Čím více vjemů společně s „hlasem italštiny“ přichází, tím lépe.

Italský hlas, italské vůně, italská atmosféra – ideální nauka na výuku cizích jazyků. Italština po Skypu toto minimálně trošku supluje, dá dobrý start a odvahu začít s italštinou.

Opakování slov – mechanika

Opakování italských slov po Skypu je naopak tou nejvhodnější metodikou. Každé slovo zopakujeme kolikrát je třeba. Třeba je tak dlouho, dokud se nevryje do paměti – mechanicky.

Duch doby – ten italský.

On-line procvičování italštiny s učitelem.
On-line procvičování italštiny s učitelem.

Naučení se souvislostí – logika

Zvládnutí více rovin v jeden okamžik, bleskurychlé uvažování – už i v italštině. Reakce, pohotovost, mrštnost – tak by měl vypadat výsledek logické mysli – tedy i té vaší – mysli logiky.

Gramatatika, výslovnost, věta, logická konverzace – italština po Skypu.

Zážitek italštiny – duch mysli

Již to cítíte, ty momenty přibývají, italština vám leze pod kůži – je to italské! Opravdu italské!

Zažití italštiny – um

Je to samozřejmé, už se bavím, už nemám větších problémů. Možná už jsem byl/byla v Itálii, tahám z rukávu to, co zaznělo po Skypu – s učitelem italštiny.

Na závěr? – Italština v praxi!

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.