Rezolutní rozhodnutí: studium italština

Share Button

Velmi rezolutní text i píseň, pouhý název: Io no… // No, cosi‘, non mi va – tak ne ne, chlapče, tak to nepůjde… E un giorno nascera, un bimbo che dira… No, proč to sem tak píšu? Proto abyste věděli, že No a No má v italštině různé výrazy a také abyste viděli, jak se špatně píší v italštině apostrofy a přízvuky, což jsem právě předvedl. Resp. jako apostrof jsem na tom dobře, ale přízvuk na první tedy poslední italské je úplně špatně, ten má vypadat přesně takto: ò, à, ù, è, ì.

Studium italština: vše na 1

Protože jen přesným zažitím kvalitních stavebních kamenů, tedy základů italské gramatiky, pravopisu, mohu vystavět něco většího a to platí i pochopení systému přízvuku v italštině, jeho psaní, jeho nezaměňování s apostrofem: schopnost rozlišit.

Slovíčka z dnešního studia italštiny:

 

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.