Prodejnost italských učebnic

Share Button

Prodejnost italských učebnic a obecně jazykových učebnic je čistě daná prací na elektronických nástrojích, které učebnice a další služby a produkty spojené, nejenom s překlady jazyků, ale i obory souvislými – tedy tou prací, která je na příslušných nástrojích vykonána.

Prodejnost italských učebnic: paní knihkupcová

Naše paní knihkupcová, mám pocit mírně lajdačí. Co s tím ale já udělám? Když jsme se s paní knikupcovou potkali, tak jsme se nejenom spolu učili italštiny – ona mě totiž kontaktovala jako lektora. Byla sama lektorkou angličtiny a vlastnila a stále vlastní jeden z nejúspěšnějších E-shopů na prodej anglických učebnic.

Prodejnost italských učebnic: prodeje

Z té spolupráce pak vznikla další dohoda a to na prodej italských učebnic a slovníků. Paní knihkupcová pak však byla zavolána mateřskými povinnostmi, a její, leč dobře míněná, vášeň – založení novéo E-shopu, na prodej italských knih – nevzala úplně za své, ale sportovně řečeno: nemá čas. Nemá čas prodávat italské učebnice.

Prodejnost italských učebnic: plány

Trvá ten stav už cca dva roky a tak jsou prodeje zkrátka jen v interním klubu uchazečů o zájem studia italštiny či jejich komorní okolí přátel a dalších studujících. Mezi nejprodávánější patří tradičně Italština pro samouky – důvodů k tomu je několik, 1. z nich – jsem to především já, který ji propaguje. Jako další stěžejní příručku, doporučuji Normativní mluvnici. Je to kniha nezáživná, ale pro opravdové italštináře buldozery, není lepší cesty, než si prorazit cestu k excelentním výsledků znalosti italské gramatiky v trošku širších souvislostech, než poskytnou běžné učebnice.

Italské učebnice na trhu s učebnicemi:

Obchodní slovíčka z lekce o učebnicích pro obchodníky:

ROZDĚLOVNÍK TÉMAT: 

Comments

No comments yet.

Leave a comment