Popularita v Praze 90té roky a české blondýny

Share Button

Italština se v Praze stala velmi populární. Není nutno se soustředit jen na posledních 20 let historie. Italská kultura a architektonicko-historické okolnosti jsou známé již mnoho staletí. V současné době italštinu ovládá dosti Pražanů z důvodu expanze italských firem a vzniku nových společností v ČR a v Praze v posledních letech.

FINANČNÍ PŘEVAHA ITALSKÝCH PRŮMYSLNÍKŮ V DEVADESÁTKÁCH

Na celém území jsou jich tisíce a italské firmy v 90tých letech přesídlily právě nejvíce do Prahy, kde začaly prostřednictvím českých obchodních společností, nebo jejich mutací investovat především do nemovitostí.

Italští zaměstnavatelé – až na nějaké světlé výjimky – se česky většinou ani nenaučili a italština se tak stala nutností pro práci v některé společnosti s italskou částečnou či plnou účastí. Muži i ženy převážně v sektoru středního managementu, ale také architekti, právníci, správci ti všichni dnes svižně komunikují italsky.

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Leave a comment

(required)

(required)