Oxa

Share Button

Ana Oxa

Božská Anna Oxa.

Božská Anna Oxa.

(dle albánské výslovnosti „oša“, ale Italové i tak vyslovují „oxa“)

Tak tohle (Ona) je absolutní bomba, zvláště v pasáži kdy hrajou fanfára. Anna v ní vypadá jako bohyně, která opravdu objevila svou feminilitu, a je ke všemu navíc ještě obdařena inteligencí! Rafinovaný pohled, otočka za kamerou a výraz v jejích očích nemůže nechat žádného správného muže v klidu.

PS: Osobně se na tuto pasáž dívám 60krát za den a to již od doby, co jsem jej poprvé spatřil. Oči až na monitoru, všude po zdi vylepeny plakáty Anny!

Tohle je pánové prostě nářez jen pro fajnšmekry, kteří Annu uznávají s i s jejími účesy i bez nich. Kostým, makeup a prostě vše co jí činí Annu „Ošu“ tím, čím je.

 

Další výtvor Annin, ten zazněl poprvé v italském San Remu v roce 86´ (1986 😀 )

Anna má na sobě velmi zajímavý obleček, vypadá jak hadice (samice od hada)…

 

 

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.