Oranžová kazeta

Share Button

Sanremo Music Festival 1986 byl 36. ročník tohoto významného italského hudebního festivalu. Konal se od 13. do 15. února 1986 v Teatro Ariston v Sanremu, Itálie.

Prezentace 🎤

Festival byl uváděn Rosou Villacastín a Danielou Poggi. Tito dva moderátoři přivedli energii a šarm, které byly charakteristické pro toto období.

Vítěz 🏆

V roce 1986 zvítězila píseň „Adesso tu“ od Erosa Ramazzottiho, která se stala velkým hitem v Itálii i v zahraničí. Tento úspěch označil začátek Ramazzottiho mezinárodní kariéry.

Další účastníci 🎶

Mezi další významné účastníky patřili:

Novátkovská sekce 🌟

V tomto ročníku byla také novátkovská sekce, která představila nové talenty italské hudby. Některé z těchto jmen později dosáhly významné kariéry.

Kontroverze a pozoruhodnosti 😮

Sanremo Music Festival je často spojen s kontroverzemi a nečekanými momenty, a rok 1986 nebyl výjimkou. Některé písně a výkony vzbudily diskusi a staly se středem pozornosti médií.

Závěr 🎼

Sanremo 1986 je pamatován nejen vítězstvím Erosa Ramazzottiho ale také jako rok, kdy se na pódiu objevila směs zkušených umělců a nováčků, kteří si budovali svou kariéru. Byl to festival plný emocí, talentu a hudby, který odrazí ducha italské popkultury tohoto období.

Sanremo 86, výběr z nejlepšího:

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.