Obchodní projekty v italštině

Share Button

2010: Dobrý den, váš email se nedopatřením dostal do spamu a proto na něj také odpovídám až nyní.

U mých stránek www.italstina-vigato.cz, obchoditalie.cz je indexizace dobrá, stránky reagují již léta na hesla jako „italština Praha“, nebo „obchod Itálie“ a to na prvních pozicích v google. To si můžete lehce ověřit.

Pakliže tedy potřebu na schopnost vyhledávače vaše stránky vyhledat sama zmiňujete, máme problém číslo 1 vyřešen.
Já nyní s jedním kolegou zakládám novou společnost na prodej nemovitostí Italům a budeme zase dělat nový web, v pořadí se jedná o můj již 5 funkční web.

To co vám nabídnu já, je překlad vašich textů, popřípadě jejich korekturu (to by udělal kolega) a stylizaci, ale nemohu se ziskově podílet nyní na vašem projektu, neboť sami zde máme hodně práce s naší novou věcí ohledně nemovitostí. Odstěhoval jsem se totiž 1. v měsíci mimo Prahu a pracovní reliéf se poznáním nových lidí značně změnil, takže nemohu přistoupit na vámi navrhovanou možnosti. Ostatní věci obstarávám zprostředkovaně, tedy jen od lidí, co například doménu pořídí a zprovozní atd..

Tištěná inzerce opravdu význam nemá. To co má nadále význam je zase jen inzerce na webu a webových portálech, Poptávky apod..

Italský Webmaster

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.