Nuovo progetto italiano

Share Button

Chcete vystoupit z šedi průměru?

Vlastníte-li již nějakou jinou jazykovou učebnici (např. italština pro samouky) je to jedině dobře, přejete-li si ale něco více, tak jste na správném místě. Česká italština pro samouky v kombinaci s jednou z nejlepších italských jazykových učebnic, můžete dosáhnou maxima. Doporučuji kombinaci obojího a propojování znalostí z obou okruhů současně.

Učebnice Nuovo progetto.

Učebnice Nuovo progetto.

Nuovo progetto + CD Rom v ceně!

Jedna z nejlepších italských učebnic italštiny i na českém trhu. Nuovo progetto italiano je učebnící nabitou otázkami v italštině a žádá si vaše odpovědi. Otázky jsou stavěny tak, aby postupně strukturovali vaši schopnost dorozumět se – rozumět, tvořit větu v italštině bez většího přemýšlení. Učebnice dokáže navodit atmosféru pravé italštiny.

Cvičení v učebnici nejsou klasickými učebnicovými cvičeními. Tato cvičení jsou více kreativní, fotografie tvoří součást otázky a dávají studentovi prostor k přemýšlení, nutí jej kreativně myslet v jazyce, ne jen odpovídat na otázky dle klíče, jak tomu v klasických učebnicích bývá…

Směsice fotografií a zábavných otázek a cvičení dávají další prostor rozvoji vaší italštiny v kombinaci s dalším doplňkovým studiem typu: výlet do Itálie, konverzace s italskými spolužáky apod. Učebnice k tomuto přímo vybízí, je hrou v interaktivním světě italštiny, ne šedivým novinovým článkem.

Žádáte-li zakoupit učebnice Nuovo progetto italiano, přejděte na E-shop ZDE.

Nuovo progetto:

Poslechové cvičení s výzvou podtržení výrazů poptávající informace.

Poslechové cvičení s výzvou podtržení výrazů poptávající informace.

.

Učebnici Nuovo progetto italiano jsem doporučil všem svým studentům v letech 2010 – 2012 a všichni byli spokojeni. Společně jsme projeli všechny lekce a pokrok byl znát. Projevil se:

Na jeho konci jsme se všichni vydali do Itálie odzkoušet nové znalosti.

Slovní zásoba k Progetto italiano:

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.