Nuovo progetto italiano

Share Button

Chcete vystoupit z šedi průměru?

Vlastníte-li již nějakou jinou jazykovou učebnici (např. italština pro samouky) je to jedině dobře, přejete-li si ale něco více, tak jste na správném místě. Česká italština pro samouky v kombinaci s jednou z nejlepších italských jazykových učebnic, můžete dosáhnou maxima. Doporučuji kombinaci obojího a propojování znalostí z obou okruhů současně.

Učebnice Nuovo progetto.

Učebnice Nuovo progetto.

Nuovo progetto + CD Rom v ceně!

Jedna z nejlepších italských učebnic italštiny i na českém trhu. Nuovo progetto italiano je učebnící nabitou otázkami v italštině a žádá si vaše odpovědi. Otázky jsou stavěny tak, aby postupně strukturovali vaši schopnost dorozumět se – rozumět, tvořit větu v italštině bez většího přemýšlení. Učebnice dokáže navodit atmosféru pravé italštiny.

Cvičení v učebnici nejsou klasickými učebnicovými cvičeními. Tato cvičení jsou více kreativní, fotografie tvoří součást otázky a dávají studentovi prostor k přemýšlení, nutí jej kreativně myslet v jazyce, ne jen odpovídat na otázky dle klíče, jak tomu v klasických učebnicích bývá…

Směsice fotografií a zábavných otázek a cvičení dávají další prostor rozvoji vaší italštiny v kombinaci s dalším doplňkovým studiem typu: výlet do Itálie, konverzace s italskými spolužáky apod. Učebnice k tomuto přímo vybízí, je hrou v interaktivním světě italštiny, ne šedivým novinovým článkem.

Žádáte-li zakoupit učebnice Nuovo progetto italiano, přejděte na E-shop ZDE.

Nuovo progetto:

Poslechové cvičení s výzvou podtržení výrazů poptávající informace.

Poslechové cvičení s výzvou podtržení výrazů poptávající informace.

.

Učebnici Nuovo progetto italiano jsem doporučil všem svým studentům v letech 2010 – 2012 a všichni byli spokojeni. Společně jsme projeli všechny lekce a pokrok byl znát. Projevil se:

Na jeho konci jsme se všichni vydali do Itálie odzkoušet nové znalosti.

Slovní zásoba k Progetto italiano:

------------------------------------------------

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.