Nabídka překladatelských služeb

Share Button

Vážení,

     Potřebujete přeložit text do cizího jazyka? Hledáte agenturu, která Vám zajistí veškeré překladatelské služby? Chcete mít záruku přesného překladu dokumentů v krátkém termínu?

Nabízíme Vám toto vše a ještě mnohem více. Poskytujeme překlady z/do následující jazyků:

    Překládáme veškeré obchodní a obchodně právní texty (smlouvy, obchodní a smluvní podmínky, obchodní projekty, korespondence), texty právní povahy (rozsudky, žaloby, zákony, normy a další).

Překlady a korekturu zajišťují rodilí mluvčí.

   Ceník překladatelských služeb:

Překlad – od 377 Kč – normostrana (1.800 znaků včetně mezer)

Korektura – od 177 Kč,- normostrana (1.800 znaků včetně mezer)

Pokud Vás výše uvedené informace zaujaly nebo v případě jakýchkoliv dotazů prosím neváhejte nás kontaktovat emailem.

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.