Nabídka kurzů x konkurenční jazykové školy

Share Button

Učinil jsem headhunterskou poptávku po kurzech u konkurenční jazykové školy. Ohledně nabídky na italštinu, mi přišla tato odpověď od paní řídící:

v příloze Vám zasílám, na základě Vaší poptávky, osobní nabídku na výuku italského jazyka, zároveň přikládám ceník kurzů na míru. 

Cena se nemění při jakémkoliv zaměření, zůstává tudíž stejná, ať už byste se rád věnoval konverzaci, přípravě na zkoušky nebo obchodnímu jazyku, záleží čistě na Vašich požadavcích. Stejně tak je cena zachována, ať už výuku řídí český lektor, nebo rodilý mluvčí, ať už probíhá výuka v našich prostorách nebo na území Prahy v běžném dosahu městské hromadné dopravy. 

Princip kurzů na míru je ten, že na začátku máte předplacen určitý počet hodin. Z tohoto počtu se Vám postupně odečítají odučené a pozdně zrušené hodiny (zrušení lekce musí proběhnout nejpozději 24 hodin před začátkem výuky). Po dovybrání hodin si můžete opět předplatit nové hodiny, dokonce s další, věrnostní slevou. Tím se dostávám k další možnosti, kdy Vám podle počtu celkově objednaných hodin náleží příslušná sleva z ceny kurzů na míru. Vše potřebné, včetně názorné kalkulace, najdete ve Vaší nabídce. Cena za jednu hodinu je zachována při 1-4 studentech.

------------------------------------------------

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.