Mini italština

Share Button

Krátké mini lekce pro spořivé. Kráté Skype+telefonické, sms, E-mail lekce pro dříče.

Co je mini italština

Nejlépe se italsky naučí člověk, který strašně moc chce = má tzv. silnou motivaci. Takovému člověku stačí malé nasměrovávání a s učitelem probírá jen zásadní záležitosti.

Mini lekce italštiny, nebo mini konzultace či plán na míru s mikro vstupy s učitelem přes Skype přijde na 800 Kč měsíčně. Učitel se objeví, nebo ho zavoláte, zrovna, když potřebujete.

Mini lekce italského jazyka je jistý způsob jak být ve spojení s učitelem a do roka se naučit italsky.

Za rok italsky – 800 Kč/měsíčně. Kontakt na učitele: vigatogustav@seznam.cz

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.