Mario e Carlo: italské westerny

Share Button

Tyto tři výtvory italské westernové slávy (italských spaghetti westernů) sem dávám záměrně. Všechny jsou skvělé, ve všech hraje známá dvojka a ve všech je skvělá hudba. Vlastními jmény Mario Girotti a Carlo Pedersoli, ale jinak známí jako: Terence Hill a Bud Spencer.

Italské westerny: 1, 2, 3

E poi lo chiamaronno il magnifico je u nás známý pod jménem Podivné dědictví. Při úvodní znělce jistě každému westernovému chlapci srdce zaplesá.

…continuavano a chiamarlo Trinità u nás známý pod jménem Malý unavený Joe

A do třetice Lo Chiamavano Trinità všeznámý jako Pravá a levá ruka ďábla

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.