Kde se nejlépe naučit italsky a neznásilnit se u toho

Share Button

Sforzare, nutit jakkoliv, k čemukoliv.

Tenhle film mi včera dal inspiraci, napsat několik italských úvah. V tomto filmu z Edwige Fenech  (La vallona da 40 gradi… Hudba: Guido e Maurizio de A.)je úplně vše, hlavní hrdina jí v jednom okamžiku do telefonu říká, že jí znásilní, zprzní…. Už jste to zkusili říci spolužačce na fildě, nebo vám to tam už zakázali?

Skutečnou italštinu se nejlépe naučíte v Itálii. Šikovný člověk s talentem pro jazyk se nakonec vypracuje úplně skoro sám. Je jedno, jest-li budete dělat tlumočníka nebo překládat či jazykovědce. Na fildě je to spíše o jazykovědectví, tam jazyky moc nečekejte, ale teorii ano. Já osobně ji nejraději nakonec studoval sám, třeba v téhle mluvnici. Pokud máte děti, dejte je do italské školy, a budou z nich bilingvní borečci. Italština je nejzvkomalebnější jazyk na světě. Ciao bambini !

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Leave a comment

(required)

(required)