Kapacita naplněna !

Share Button

Dnes jsem na své konto spokojených studentů, anebo studentů, kteří by chtěli začít studovat italštinu, obdržel další pozitivní zprávu. Ta zněla: „Dobrý den, před malou chvílí jsme spolu mluvili po telefonu, protože mám velký zájem studovat italštinu. Zaujaly mě kurzy přes Skype, které nabízíte. Chodila jsem dva roky do institutu, ale z časových důvodů jsem nemohla pokračovat. Také skupinky byly velké a konverzace trochu vázla…“. 

Bydlím u letiště na Praze západ, ale to asi nehraje roli, když budeme studovat po skypu. Já bych mohla každé ráno mimo pátku od 7- 9 hodin nebo některý podvečer či večer. Vše je věc dohody, samozřejmě se ráda přizpůsobím a eventuelně i práci upravím. Prošla jsem internet a protože se v životě řídím hodně intuicí, vyšel jste mi nejlépe vy! Pokud bude ve vaší moci a najdete alespoň jednu hodinu týdně, budu velice ráda. Jsem ochotná si i počkat, až se Vám uvolní nějaké místo… Grazie mille e buona giornata„. Italsko-česká slovíčka a překlad některých slovních spojení do italštiny z této lekce:

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.