Vražda dokonána

Share Button
K průserům s ověřenými překlady němčiny / aneb jak si klient posral ověřený překlad (znehodnotil jej): Oveřené kopie, dle dostupných důkazů, byly všechny udělány více než o 2 týdny později, než je datum jejich vyhotovení. Některé o měsíc a kus. Co více, pokud si to vybavuji správně, a zde nemohu svoji paměť podpořit dokumentací, tak my jsme panu Echtovi, NÁŠ překlad posílali přímo do německa. Doichlantt. On nám jeho dopis posílal z pošty v Králíkách a Jezvé. Tedy, pokud si to pamatuji správně, tak MY jsme mu to posílali do DE. V týdnu, kdy byl překlad diplomu vyhotoven. O dva týdny později, byla v Jezvé provedena ověřená kopie, která byla poté použita v X spolkových zemích. Tato „vražda“ byla chladnokrevně plánována.
.
Když bych to měl prezentovat z jiného úhlu: Klient měl plán, oslovit 3 německé UNI, a nechal si vyhotovit jeden.. JEDEN.. diplom. Tento diplom použil na 200%, avšak nikoli na 300%. A pak s pláčem utíká za námi. A ještě jedna věc: vsadim babiččiny trencle, že se NEZEPTAL ve všech 3 univerzitách na jejich přesné požadavky ohledně vstupních dokumentů. Pokud by se zeptal, a dodržel je, toto by se bývalo nikdy neřešilo a „vražda by mu prošla“…….

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Leave a comment

(required)

(required)