Italština pro „nevidomé“: Skype Lekce pro Začátečníky

Share Button

Když Jsem Italština a Jsem „Nevidomý“…

Znáte ten pocit, když chcete naučit nový jazyk, ale připadáte si jako „nevidomý“ ve světě plném barev? Ano, řeč je o tom, když slyšíte slova jako „spaghetti“, „ciao“ a „gelato“, ale váš mozek říká: „Cože?“ Vítejte v kurzu italštiny pro „nevidomé“ – a s nadsázkou tím myslíme na všechny začátečníky, kteří chtějí proniknout do světa italského jazyka.


Proč Skype?

V roce 2010 jsme věřili ve výkonnost technologie – takže proč ne Skype? Pokud máte počítač a mluvíte… tedy, pokud dýcháte, jste připraveni!


Jaký je Koncept „Skype Lekce“?

Myslete na to jako na rychlý espresso! Tato lekce je nabitá informacemi a souvislostmi. Je to příběh, který se tvoří kapitolu po kapitole. Vy, žáci, jste protagonistou a my, učitelé, jsme váš průvodce tímto dobrodružstvím. Jsme zde, abychom vás inspirovali, motivovali a učili.


Učitel: Vaše Italská Supermoc

Zde, v našem „nevidomém“ programu, je učitel vaše supermoc! Naším cílem je, aby z vás zažářila radost z učení. Abyste měli ze svého nově nabytého dovednosti radost.


Proč Italština?

No, kdo by odolal jazyku, který vám dává důvod k tomu, abyste jedli těstoviny a gelato bez výčitek? 😂 Pokud se tázáte, proč byste se měli učit italštinu, možná právě objevujete svou vášeň právě teď!


Zvuk-Hlas v Lekci

Zvuk, ten silně vnímaný fyzikální jev, je klíčový. Je to něco, co vás povede skrze tento jazyk. V našich lekcích je hlas učitele tou silnou vodící linkou, která vás provede tímto zážitkem.


Tak co říkáte, „nevidomí“ studenti? Jste připraveni skočit do světa italštiny a objevit všechny její barvy?

 

 

On-line procvičování italštiny s učitelem.

Skype lekce italského jazyka/lektor Gustav Vigato/gramatika, konverzace, písemný záznam.


 

Mrkněte také na naše Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.