Italština on-line

Share Button

Co vše je „Italština on-line“/ Co tento pojem vystihuje a v čem je dostupná italština on-line na tomto webu.

Italština on-line: Skype výuka italského jazyka

Italština on-line: Učitelé italštiny

On-line učitel pro italštinu. Skype lekce italského jazyka pro širokou veřejnost a lidi z celé ČR. Výklad gramatiky v českém, nebo italském jazyce. On-line konverzace v italském jazyce. On-line výklad gramatiky a vznik on-line dokumentů pro samostudium italštiny.

Italština on-line: Překlady

Italština on-line a majorita překladů probíhajících skrze internet (tedy opět jako italština on-line), tedy jejich zasílání E-mailovou cestou formu přílohy.

Italština on-line: Tlumočnické služby

Tlumočení po telefonu, tlumočení formou konferenčního hovoru, jiné formy tlumočení probíhající on-line.

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.