Italsky za 2 měsíce

Share Button

Italsky za pouhé 2 měsíce.

Expresní italština.

Žádný problém

Specializuji se na ambiciózní žáky s chutí naučit se italsky, dobře, za 2 měsíce, nebo podobně nastavený čas.

Skype kontakt: gustav.vigato

Jak postupujeme

Velmi dobře, tzn. společně stejně rychle, protože oba víme, že se chceme v italštině rychle posunout kupředu. Krátká Skype spojení v konverzaci, prověření stávajících a nastavení nastávajících parametrů ve studiu italštiny a hlavně, v jejím vyjadřování již od prvních lekcí.

S jakým typem úrovně můžeme začít

S kterýmkoliv. Začátečník a pokročilý italštinář jsou oba stejně vítáni. U dříče je jedno, pokud je začátečník, protože jím dlouho nezůstane: základní konverzační modely velmi brzy přijme za své – „bude se cítit jako ryba ve vodě“ (CCA 1 MĚSÍC).

Skype kontakt: gustav.vigato

U začátečníka zachytíme přesně ten bod, který je třeba podmiňovat cvičením. U pokročilého se přihlédne k jiné poloze jazykové vyspělosti a plynule se na ni naváže.

Pozn: nikdo v italštině není úplný začátečník, každý na světe zná slova jako: pizza, ciao, Italia, Ferrari, Lamborghini, si´!

S jakým typem úrovně můžeme skončit

S takovým typem, než se budete cítit, že můžete vyrazit do světa. Garantuji vám takové základy, za které se nebudete stydět.

Skype kontakt: gustav.vigato či alternativně ZDE. 

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.