Italsky komplexně, od A do Z, tedy od 1. do 2. dílu…

Share Button

Učebnice současné italštiny, 1. a 2. díl

Jsem tu s návrhem a jasnou vizí toho, co opravdu chceme. Chceme se opravdu dobře, efektivně učit a naučit italsky? Nechceme nechat nic náhodě a chceme být dobře vybaveni tím nástrojem, který si říká učebnice? Nechť je tu a my s ním!

A zde výrazně zelený náhled slavné učebnice. V E-shopu na ní dostanete opět slevu, ale jedině v případě, že pilně přečtete recenzi a něco se z ní naučíte, popřípadě mi i napíšete dolů do příspěvku.

A zde výrazně zelený náhled slavné učebnice. V E-shopu na ní dostanete opět slevu, ale jedině v případě, že pilně přečtete recenzi a něco se z ní naučíte, popřípadě mi i napíšete dolů do příspěvku.

Je tu knížka, která nás opravdu:

  1. nezklame
  2. je úplná
  3. a vydrží nám dlouho (i na dlouhé cesty do Itálie)

Jedete do Itálie a budete tam nějaký čas? Nechcete se dostat do situace, kdy vám vaše učebnice po třech měsících nestačí? Chcete studovat naplno a mít materiály u sebe? Pak není co řešit, jsou tu:

Umím si právě představit cestu do Itálie s kufrem, ve kterém je Učebnice současné italštiny uložena a čeká jen na své opanování. Učebnice nádherně učí a představuje:

Trpný rod:

Sami vidíte, že se jedná o tak důmyslné věty a současně využitelné a používané, že nám při procvičování trpného rodu mohou docházet i jiné gramatické souvislosti, tedy vztahy časové. Nadále v učebnici nalezneme následující sekvence:

A) Další použití sloves, např. venire, jako slovesa zástupného:

(příklady)

B) Bezvadné uspořádání a procvičení nepravidelných sloves:

C) Tématické články, např. Mercato di lavoro

D) Tabulka italských nepřízvučných zájmen ve 3. a 4. pádu, kterých není nikdy dost

(příklady)

A konečně díl druhý k objednání taktéž kliknutím na obrázek. Kdo najde 5 rozdílů, dostane méně domácích úkolů.

A konečně díl druhý k objednání taktéž kliknutím na obrázek. Kdo najde 5 rozdílů, dostane méně domácích úkolů.

E) Cvičení/Esercizi na věty, zájmena, porozumění, bystrost, rychlou a správnou reakci v jazyce, kreativitu, schopnost rozumět a vyjádřit se…

Tak neříkejte, že jsem vás zatím nic nenaučil (koho opravdu ne, tak ať se přihlásí ZDE)? Nadále mohu o knížce říci, že:

Fráze z recenzi:

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.