Italské učebnice a knihy na českém internetu

Share Button

Rád bych napsal o italských učebnicích. Ty totiž na stránce s italštinou přibyly jako první.
Byl to objev poslední doby a vlastně první komerční počin stránky.

Každopádně není komerce jako komerce a o vzdělání toto platí zejména.
Student/návštěvník stránky by měl mít přehled o tom, co se na trhu s italskými učebnicemi děje a dosáhne toho zejména protože je mu nabídnuto vždy více variant.

Navíc na učebnice a knihy italské literatury vznikají recenze, tedy krátké výtahy toho co učebnice nejenom poskytuje po stránce forámální, ale také toho, jaký dělá celkový dojem, nebo co z ní lze vyvodit, nebo se naučit/vyčíst mezi řádky.

Několik E-shopů s učebnicemi na jednom místě: in un solo punto

Partnerský E-shop s učebnicemi nabízí maximální výběr a to až z několika set učebnice a téměř dvou tisíců aktuální beletrie ve vydání od italských vydavatelství.

Sám mohu některé učebnice přímo doporučit, protože se dle nich aktuálně učí i v kurzech, nebo s nimi a se žáky pracuji právě v těchto měsících já sám.

Kdo by eventuélně potřeboval nějakou tu radu, co se italské gramatiky, slovní zásoby, frazeologie, reálií týká, může se na mě jisto jistě obrátit.

Rád poradím jak s italštinou, tak s výběrem učebnice přesně pro váš studijní účel. Kurzy italštiny je možno navštívit v Praze u mých partnerských lektorů, nebo se lze také domluvit na moderním způsobu výuky on-line, ať jste odkudkoliv.

ROZDĚLOVNÍK TÉMAT: 

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.