Italské učebnice a knihy na českém internetu

Share Button

Rád bych napsal o italských učebnicích. Ty totiž na stránce s italštinou přibyly jako první. Byl to objev poslední doby a vlastně první komerční počin stránky. Každopádně není komerce jako komerce a o vzdělání toto platí zejména. Student/návštěvník stránky by měl mít přehled o tom, co se na trhu s italskými učebnicemi děje a dosáhne toho zejména protože je mu nabídnuto vždy více variant. Navíc na učebnice a knihy italské literatury vznikají recenze, tedy krátké výtahy toho co učebnice nejenom poskytuje po stránce formální, ale také toho, jaký dělá celkový dojem, nebo co z ní lze vyvodit, nebo se naučit/vyčíst mezi řádky.

Několik E-shopů s učebnicemi na jednom místě: in un solo punto

Partnerský E-shop s učebnicemi nabízí maximální výběr a to až z několika set učebnice a téměř dvou tisíců aktuální beletrie ve vydání od italských vydavatelství. Sám mohu některé učebnice přímo doporučit, protože se dle nich aktuálně učí i v kurzech, nebo s nimi a se žáky pracuji právě v těchto měsících já sám. Kdo by eventuálně potřeboval nějakou tu radu, co se italské gramatiky, slovní zásoby, frazeologie, reálií týká, může se na mě jisto jistě obrátit. Rád poradím jak s italštinou, tak s výběrem učebnice přesně pro váš studijní účel. Kurzy italštiny je možno navštívit v Praze u mých partnerských lektorů, nebo se lze také domluvit na moderním způsobu výuky on-line, ať jste odkudkoliv.

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.