Grafomani, grafomanky, grafomančata

Share Button

Překladateli, vždycky jsme se domluvili OK,  pouze si myslím, že tady u Dvořákové Dobromily jde o jakýsi zkrat či úlet. Mám takový dojem, žeto sepsala nějaká starší paní ve snaze  prosadit svou nostalgickou představu o lásce v případě někdejší padlé ženštiny  na přihlouplém Face-booku po boku s ostatní tamní makulaturou.

Ale bylo by dobré, kdyby se nám zavázala, že zaplatí za eventuální další nekonečný romantický příběh, třeba už rovnou v podobě takového celkem eposu-tlustospisu. Pokud ano, pak před Tebou opravdu navždy už smeknu klobouk. Takže jen vzhůru to toho! Ať potom žijí nejen grafomani, ale i grafomanky. Proč ne?

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.