Business podpora s italštinou

Share Button

KLASIKA: 

jmenuji se MP a jsem překladatelka a tlumočnice do italského jazyka. Ráda bych Vám touto cestou, nabídla svou volnou kapacitu. Jako OSVČ již více než 15 let provádím obousměrné překlady a tlumočení. Mám odborné VŠ vzdělání v ekonomii a specializuji se na překladatelství především v těchto oborech: technické překlady – katalogy, manuály, dokumentace systémů kvality, oblast životního prostředí, obchodu, technologií, stavebnictví, strojírenství, atd. Zajišťuji soudní ověření překladů dokumentů. Zajišťuji také korespondenci mezi českými a italskými firmami a pro italské firmy u nás také servis a pomoc v ČR.

Nyní, když jsme všichni museli trochu zpomalit, je možná vhodná příležitost k pracím, které se dají provádět on-line, mezi které se překlady jednoznačně řadí. V případě potřeby a zájmu z Vaší strany budu ráda, když mě budete kontaktovat.

Slovníček ke krizovému korona stavu: 

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.