Italština po Skype: Nevšední konverzace a zákulisní zvraty 🇮🇹💻

Share Button

Lekce italštiny přes Skype může být vždy překvapením, obzvlášť když studentka nečekaně ztratí svou košili, pravděpodobně kvůli vedru. Lektor, profesionál ve svém oboru, pokračoval, jakoby nic: „Studio…. čisté výrazné (Stůdio)…“ Výslovnost je důležitá, bez ohledu na oděv studentky.

Již svlečená studentka se usmála a ptala se: „Conosce l´Italia?“ (Znáte Itálii?). Lektor, zdá se, rád mění téma, odpověděl: „Mason si trova vicino a Vicenza?“ (Je Mason blízko Vicenzy?). Studentka přikývla a dodala: „80 kilomentri da Vicenza.“ (80 kilometrů od Vicenzy.)

Lektor se snažil udržet konverzaci při živote a ptal se: „Le piace l´Italia?“ (Líbí se vám Itálie?). Rychle upřesnil: „Le (Vám) – přízvučné zámeno předmětné, Lei (Ona) – zájmno v 1. pádě.“ Jazyková lekce v plném proudu!

„Cosa Le piace in Italia? Co se vám líbí v Itálii?“, pokračoval lektor. Studentka, již zřejmě více v pohodlí, se usmála a řekla: „Mangiare, Divertimento, Gente.“ (Jídlo, zábava, lidé.)

I přes všechny překvapivé okamžiky a zvraty byla lekce produktivní. Koneckonců, jazyky můžete studovat kdekoli a v jakémkoli oblečení (nebo jeho absenci)! 😂🇮🇹💻🍝🎉👫

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Leave a comment

(required)

(required)