Italština na TikToku s nahou studentkou: Výuková Hračka nebo Drama? 🎥🇮🇹

Share Button

Na TikToku se toho děje hodně, ale když se lektor pevný v názorech setká s nahou studentkou před kamerou, začnou věci být opravdu zvláštní.

Jak video pokračuje, lektor začne lekcí: „Io vado in aereo – Létám letadlem.“ Už to vypadá jako normální jazyková lekce. Ale pak kamera bloudí k studentce, která se rozhodla učit se italštinu bez oblečení. Jasně, proč ne? Na TikToku je všechno možné!

Lektor pokračuje: „Le piace andare in aereo?/Si´, molto…“, zatímco kamera se zaměřuje na studentčin výraz, když se pokouší opakovat frázi. Ano, má ráda létání letadlem, ale je zřejmě více zaměřena na to, aby se ujistila, že je na kameře zobrazena co nejvýhodněji.

„Via – Cesta (komunikace), příslovce Pryč… Kdežto Cesta (ve smyslu cestovat) – Viaggio…,“ pokračuje lektor, zatímco kamera se vrací zpět k studentce, která se teď zjevně snaží vytvořit TikTok tanec s těmito slovy.

A pak je to zde – nejodvážnější část videa. Studentka říká: „Sono bella… Sono felice… Sono in Italia!“ Ano, je krásná, šťastná a… v Itálii? Ne, chyba! Lektor ji rychle koriguje: „Sono a Roudnice… Sono in Roudnice…“

A video končí studentkou, která tančí kolem s frází: „Roudnice mi piace… Roudnice e´ una bella citta´…“

Takže, co je lepší než kombinace jazykové výuky a TikToku? Zřejmě kombinace jazykové výuky, TikToku a odvážného obsahu! 😂📹🇮🇹👩‍🏫🕺🎉

------------------------------------------------

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Leave a comment

(required)

(required)