Italština na ONLYFANS: Jeptiška a Zhýralý lektor 😂📹🇮🇹👩‍🏫🕺🎉

Share Button

Na platformě ONLYFANS se objevuje několik odvážných kurzů italštiny, ale ten mezi Jeptiškou a Zhýralým lektorem italštiny je něco zcela jiného. Už od první lekce je atmosféra napjatá. Jeptiška, známá svým nekonvenčním přístupem k víře, se snaží rozšířit své vědomosti o italštině, zatímco lektor se snaží získat její pozornost na jiné téma.

Lekce začíná běžnými frázemi:

Lavoro a Praga… – Pracuji v Praze.“

Jeptiška se trochu zastyděle dotkne kříže kolem svého krku a říká, že i ona pracuje v Praze, v jednom z kostelů. Zhýralý lektor se ji ptá, jestli je v Praze někdy sama a posílá:

La casa – Dům. Sono a casa da sola… Jsem doma sama 😏.“

Jeptiška trochu zarazena říká, že je sice často sama, ale svou víru má stále při sobě. Zhýralý lektor se s úsměvem snaží pokračovat v lekci, ale je zřejmé, že má jiné plány:

Domani sono fuori…. – Zítra jsem venku 😉.“

Jeptiška se zvedne a upravuje si hábit. Lektor ukazuje obrázek květin a s pokousaným rtem říká:

Fuori – Venku/Fiori – Květiny!!! 🌹“

Jeptiška se lekce začíná bavit a s úsměvem na tváři říká, že miluje květiny. Zhýralý lektor se snaží změnit téma a zvýšit teplotu místnosti:

Faccio le pulizie – Uklízím. Pulire – čistit 🧽.“

Zde lektor vytáhne kapesník a pomalu ho otře o jeptiščinu tvář, poté, co vidí, že se potí. Jeptiška s ním hrává a říká, že také uklízí svůj klášter. Zhýralý lektor se pak jí ptá:

Polizia – Policie. Volala bys policii, kdybych udělal něco špatného? 😈“

Jeptiška se zasměje a řekne: „Ne, spíš bych tě naučila modlitbu za odpuštění 😇.“

Oba se zasmějí a lekce končí s povzdechem a záhadným výrazem v očích. Ale zda je to skutečně konec nebo začátek něčeho nového, to nikdo neví.

 

 

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Leave a comment

(required)

(required)