České studentky MILF ohýbají italské předkožky

Share Button

Sága o italských předkožka a gramatické práci českých studentek pokračuje:  v současné době se přímo výuce již nevěnuji ale zkušenosti jsou z minulosti byly četné. Zejména práce se studentkami ve věci ohýbání předkožek ve věkových kategoriích:

V reálu to pak vypadá, že z italských předkožek, tvoříme s určitým členem standardizované dvojice. Většina podstatných jmen, pak předchází standardizovaná 1 dvojice – pokud je předchází (není-li neurčitý či dokonce nultý člen). U některých substantiv, pak jsou možné varianty i 2 a obě jsou gramaticky správně.

PŘÍKLADY ITALSKÝCH PŘEDKOŽEK:

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.