2 pracovní dny na překlad VÝPISU V PRAZE anebo zkrácený termín 120 minut

Share Button

Překlady výpisů z rejstříku trestů a výpisů z obchodního rejstříku (expresní metodou do 12O minut) / překlady z rejstříků trestů expresní a PDF hybridní metodou / překlad za 120 minut se znaleckým razítkem realizujeme na území Brna. Termíny pro dodání úředního překladu se znaleckým razítkem: 1 pracovní den. Expresní a superexpresní termín pro dodání úředně znaleckého překladu: Expresně. Překlady výpisů (překlady výpisů s ověřením express) z rejstříku trestů a výpisů z obchodního rejstříku (překlady výpisů z obchodního rejstříku express)s ověřením realizujeme na území Přerova.

TERMÍNY OVĚŘENÉHO PŘEKLADU V PRAZE: + DALŠÍ MĚSTA ČR – METODA 120 MINUT

Termíny pro dodání soudně ověřeného překladu: 2 pracovní dny + možnost expresně: tentýž den. Expresní termín pro dodání soudně ověřeného překladu: Expresně. Překlady výpisů rejstříku trestů (překlady výpisů rejstříku trestů expresní metodou do 12O minut – PDF hybridní překlad), překlady obchodních smluv (překlad smlouvy expresně dle rozsahu: krátké smlouvy do 180 minut), překlady plných mocí (téže expresní přse soudním ověřením realizujeme na území Liberce. Termíny pro dodání úředního překladu se znaleckým razítkem: 2 pracovní dny.

Překlad výpisu OR: Liberec – Praha / EMS

PŘEKLAD VÝPISU DO FRANCOUZSKÉHO A ARABSKÉHO JAZYKA

Překlady výpisů (překlady francouzštiny, překlady němčiny, překlady výpisů do slovenštiny, překlady do holandštiny, překlady do arabštiny) rejstříku trestů, překlady obchodních smluv, překlady plných mocí s apostilou realizujeme na území Olomouce. Termíny pro dodání soudně ověřeného překladu: 2 pracovní dny. Expresní a superexpresní termín pro dodání úředně ověřeného překladu: Ihned.

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.